Polecane
Dom nasz zawsze był pełen muzyki. Najpierw za sprawą ojca, a gdy on oddalił się razem z tym fortepianem, o moją edukację muzyczną zadbali bracia: Aleksander i Jarosław.  >>>
Polecane
Dla B.B. Kinga blues jest czymś „świętym”, a posłannictwie jego życia jest niesienie w świat tej rdzennej amerykańskiej, czarnej muzyki.  >>>
Polecane
Zespół powstał 20 lat temu, czyli w 1962 r., w moim mieszkaniu w Krakowie, gdzie wraz z Ryśkiem Kwaśniewskim, Zdzisławem Garlejem i Alkiem Czernickim słuchaliśmy tego dnia starej płyty Bixa Beiderbecke’a (...)  >>>

Investors http://di.investors.pl/

 

Dom Inwestycyjny Investors

Dom Inwestycyjny Investors specjalizuje się w usługach bankowości inwestycyjnej.  Nasza działalność obejmuje między innymi pozyskiwanie kapitału dla przedsiębiorstw na rynku publicznym i niepublicznym, doradztwo strategiczne i finansowe dla przedsiębiorstw oraz oferowanie papierów wartościowych w ofertach publicznych i prywatnych.

Wśród zrealizowanych do tej pory transakcji znajdują się emisje obligacji, akcji, a także doradztwo przy transakcjach fuzji i przejęć.
Wszystkie dotychczasowe transakcje są pozytywnie oceniane na rynku. Dziennik finansowy Puls Biznesu zaliczył Dom Inwestycyjny Investors do grona 10 najlepszych biur maklerskich na rynku pierwotnym Giełdy Papierów Wartościowych w 2010 r. 
Miesięcznik Forbes uznał natomiast DI Investors za jednego z najaktywniejszych organizatorów emisji obligacji korporacyjnych. Dom Inwestycyjny Investors jest Autoryzowanym Doradcą na rynkach New Connect i Catalyst.

Dom Inwestycyjny Investors zarządza funduszem Investor Private Equity FIZ specjalizującym się w inwestycjach na rynku niepublicznym. Według stanu na koniec września 2011 roku aktywa funduszu wynosiły ponad 161 mln zł. Certyfikaty Investor PE FIZ notowane są na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie.

Wieloletnie doświadczenie pracowników naszej firmy wspiera potencjał Grupy Investors, w skład której wchodzą również Investors TFI oraz Investors Fundusze Otwarte TFI. Firmy te zarządzają 31 zamkniętymi i otwartym funduszami i subfunduszami, w których ulokowane jest ponad 2 mld zł. Więcej informacji o Domu Inwestycyjnym Investors na www.di.investors.pl.

 

Fundacja im. Zbigniewa Seiferta oraz wydawca "Jazz Forum"- "For jazz" Sp. z o.o. Wszelkie prawa zastrzeżone. Wykonanie Frodo. Projekt Jerzy Szałaciński